Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
Aktualitātes
16. oktobris, 2019

Civiltiesiskā apdrošināšana glābj no neparedzētiem izdevumiem

Sergejs dzīvo Rīgā, un jau vairāk nekā 10 gadus strādā būvniecības uzņēmumā par betonētāju. Visu šo laiku Sergejs ir arī LBNA biedrs, kuram, tāpat kā citiem LBNA maksājošajiem biedriem, pēdējo gadu laikā caur arodbiedrību tiek nodrošināta profesionālā un privātā civiltiesiskā apdrošināšana pie ERGO. Kā apdrošināšana izglāba Sergeju no vairāk kā 700 eiro lieliem tēriņiem?

Šī gada februārī, kādā svētdienā, kad Sergejs nebija mājās, viņš saņēma kaimiņu zvanu, ka no viņa dzīvokļa appludināti stāvu zemāk esošā dzīvokļa griesti. Izrādās, Sergeja vannas istabā darbojusies veļas mašīna, un savienojuma vietā plīsusi viena no vecajām, sarūsējušajām tērauda ūdens caurulēm. Veiksmīgi, ka Sergeja dēls varēja nokļūt mājās ātrāk un atslēgt ūdens padevi, kā arī savākt lielāko daļu ūdens, tomēr bojājumi nenoliedzami jau bija nodarīti.

Sergejs pirmdienā nekavējoties sazinājās ar ERGO kontaktpersonu, izklāstot radušos situāciju. ERGO konsultante ātri un skaidri izstāstīja nākamos veicamos soļus – sazināties ar mājas pārvaldnieku un dabūt apliecinājuma aktu par notikušo, kā arī sazināties ar LBNA, kas nodrošina CTA polisi, un saņemt izziņu par piederību arodbiedrībai. Sergejs secīgi veica visus norādījumus, iesniedza nepieciešamos dokumentus, un tuvāko mēnešu laikā kaimiņiem nodarītos bojājumus, kas aprēķinos pārsniedza 700 eiro, sedza ERGO.

LBNA kopš 2018.gada marta nodrošina maksājošajiem biedriem jaunu pakalpojumu – ERGO civiltiesisko apdrošināšanu. CTA sedz profesionālo un privāto civiltiesisko atbildību – Apdrošinātājs izmaksā apdrošināšanas atlīdzību gadījumos, kad ir iestājusies Apdrošinātā atbildība par trešajai personai radītiem zaudējumiem.

Kopīgot: